021-3865
9.00 صبح - 17.00 عصر

گروه توسعه و سرمایه گذاری صنعت ساختمان عالی
 

ایده تاسیس گروه مهندسی ،ساختمانی و سرمایه گذاری عالی از سال 1389 شکل گرفت  و بعد از آن و بدان علت که این شیوه کار مورد موفقیت و رضایت واقع گردید به ثبت رسمی نیز رسیده است .
از آنجا که موسس و صاحب امتیاز گروه ساختمانی عالی خود از مدیران و مجریان بسیاری از بخش های مختلف عمرانی  شامل پیمانکاری، انبوه سازی ، سرمایه گذاری وخدمات فنی و معماری بوده است بر آن شدیم تا انجام تمام فعالیت های مرتبط با امور مذکور را در قالب یک اسم ویک برند به ثمر برسانیم و چون همیشه نهایت تلاش را در انجام بهترین ها  داریم نام عالی را برگزیدیم .
تداوم این شیوه باعث آن شده تا هم مخاطبین در بررسی سوابق و پیشینه ما با سهولت بیشتری عمل نمایند و هم یک وحدت رویه ای درکل فرآیند هایی  که با این گروه شکل میگیرد را شاهد باشیم .
درک نیاز به توسعه روز افزون در ارایه خدمات  و به روز بودن سر لوحه همیشگی این گروه ساختمانی میباشد بطوریکه امروز تمامی آیتم های مرتبط با انجام پروژه های ساختمانی شامل طراحی و معماری ، فنی ومهندسی ، عملیاتی و اجرایی ، امکان سنجی و بازار یابی و سرمایه گذاری و مشارکت را در درون خانواده ای همدل وکارا  درشکل میگیرد   و صد البته که  در هر بخش از افرادی  شاخص و خصوصا جوانانی متخصص ، نخبه و با سلیقه بهره میبریم  .

با جرات تمام میگوییم برای ما کار آفرینی و خلق اثری فاخر و ماندگار بسیار مقدم است تا سود دهی آن .....

بیش از 10 پروژه ملی

آیا تمایل به آشنایی بیشتر با گروه عالی دارید؟

021-3865

40

پروژه ها

600

نیروی کار

2000

نفر ساعت کار

3

پروژه در دست اجرا

معرفی

معرفی

گروه سرمایه گذاری و توسعه صنعت ساختمان عالی با مدیریت مهندس رضا شاهنگیان با بیش از دو دهه فعالیت درخشان در صنعت ساختمان ایران ، با حضور و مشارکت شخصیت های حقیقی و حقوقی بنام و مطرح در صنعت ساختمان کشور.

سابقه درخشان

سابقه درخشان

گروه سرمایه گذاری و توسعه صنعت ساختمان عالی با بهره گیری از بهترین و نخبه ترین متخصصین کشور و استفاده از بهترین مشاورین مرتبط با صنعت ساختمان و صنایع مرتبط، پروژه های بزرگی را به سرانجام برساند.

دقت و توجه به جزئیات

دقت و توجه به جزئیات

انجام بزرگترین پروژه های عمرانی با بیشترین توجه به جرئیات یکی از ویژگیهای اصلی گروه سرمایه گذاری و توسعه صنعت ساختمان عالی می باشد

سازمان فروش

تهران

این سازمان وظیفه کلیه عملیات مرتبط با مهندسی فروش پروژه ها را بر عهده دارد.

چنانکه با نگاهی کاملاً علمی و عملی از گام های ابتدایی پروژه همچون مطالعات فرصت،طرح توجیه اقتصادی، تحقیقات بازار، مطالعات اقتصادی، مطالعات مهندسی فروش تا عملیات واگذاری و در آخرین گام های پروژه همچون افتتاحیه و سایر خدمات مدیریت بهره برداری به منظور حفظ ارزش افزوده پایدار را تحت مدیریت دارد.

بنیان چنین سازمانی متشکل از افراد تحصیل کرده، متخصص و مجرب است تا حلقه مکمل گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت ساختمان عالی جهت پیشبرد و استراتژی سازمانی باشد.


سازمان فروش
آدرس : تهران، میدان پونک

تلفن : 021-3865

فکس :44617566 -021

ارسال پیام
سازمان فروش
سازمان فروش

سازمان فروش
سازمان فروش

سازمان فروش
سازمان فروش

سازمان فروش
سازمان فروش